Priešįsilaužiminių apkaustų pagrindinis tikslas apsaugoti nuo įsilaužimo.
Labiausiai paplitęs įsilaužimo būdas yra ne lango stiklo daužymas, nes tai sukelia triukšmą, kurio vagys vengia. Paprastai laužiamasi per lango varčios mechanizmą. Šiuo metu galima sakyti, kad nėra lango kurio nebūtų galima atidaryti ar išlaužti, tačiau tai daugiau lemia kaip sunkiai laužiamasi, kokius įrankius naudojama ir t.t Su profesionalia įranga ir geromis žiniomis, bet kokia apsauga gali nepadėti, tačiau vagys, kurie laužiasi per langus paprastai tikisi greito ir lengvo įsilaužimo, šiuo atveju kalbame apie tai kiek laiko užtruks laužimasis. Vagis per keletą minučių neatidaręs lango paprastai pasišalina netikėtai užklupusiomis lango papildomomis apdaugomis.
Svarbiausia apsaugoti prieėjimą prie lango varčios uždarymo ekscentrikų. Tam sukurti grybuko formos ekscentrikai, kurie paslėpiami uždaroje atsakomojoje plokštelėje. Bet minimaliai lango apsaugai reiktų 4 vienetų paslėptų lango apsaugos taškų, tai yra visuose kampuose + nepamirštant ir lango rankenėlės, kuri turėtų būti su antiprasukimo funkcija. Daugiausiai naudojamos HOPE secustic rankenėlės.
Langų apsaugos elementai klasifikuojami į įsilaužimo apsaugos lygius WK, kurie rodo lango atsparumą laužimui. Atsparumas laužimui matuojamas laiku. WK nustato kiek laiko ir su kokiomis priemonėmis naudojantis užtruks įsilaužti per uždarytą langą. pvz.:
WK1 žemiausias apsaugos lygis, garantuoja apsaugą 3 minutes nenaudojant papildomų įrankių tik žmogaus jėgą.
WK2 įsilaužimas naudojant paprastus įrankius (atsuktuvas, replės, pincetas ir t.t) langą saugiai uždarytą sulaiko 3 min.
WK3 apsaugo jau naudojant sunkiuosius įrankius (laužtuvus, papildomas geležtes, elektrinius įrankius) langą saugiai uždarytą sulaiko 3 min.
Langų atsparumams skirstomas į WK 6 klases. WK klasifikavimas kilęs iš vokiško žodžio „Wiederstandsklasse”